17
MON
18
TUE
19
WED
20
THU
21
FRI
Select date

Slovak Cup: complete TV Schedule with predictions and tips, live scores and results

Is Slovak Cup live stream available on this website?
We have official live streams and highlights for some leagues and matches. We offer legal and official video broadcasts. We adhere to all laws and regulations to provide quality content. Our website does not host any illegal or unofficial video streams. We provide the schedule on TV channels. We also provide links to our partners, where You can watch Slovak Cup live stream.
I need to register to watch sports events?
You needn't be registered to find a link to watch Slovak Cup live stream, but You need to be registered on our partner's websites to watch Slovak Cup.
Do I need to pay for links to watch Slovak Cup live stream?
No, You don't. Our service is free of charge.
Are there any restrictions to watching live stream?
Our partners could have some geo-restriction for watching Slovak Cup. You need to visit our partner's websites to find out if any restrictions apply to your country.

Time Zone – GMT-5 (America/New_York)

Filters
What channel broadcast in Slovakia?
In Slovakia stream such a channel like: JOJ Sport
What were the last predictions for Slovak Cup?
Spartak Trnava - Podbrezová
1:0
Slovan Bratislava - Podbrezová
2:1
Zemplín Michalovce - Spartak Trnava
0:1
DAC Dunajská Streda - Ružomberok
2:1
Slovan Bratislava - Žilina
2:1
Odeva Lipany - Skalica
1:2
Zlaté Moravce-Vrable - Podbrezová
1:2
Skalica - Komárno
2:1
Odeva Lipany - Dolný Kubín
1:1
Spartak Trnava - Slovan Bratislava
1:1
Slovan Bratislava - Skalica
2:0
Trenčín - Spartak Trnava
0:1
Tatran Liptovský Mikuláš - Skalica
1:1
Tatran Prešov - Trenčín
1:2
Šamorín - Slovan Bratislava
0:2
Komárno - Spartak Trnava
0:1
In what places last Slovak Cup events take place?
Ružomberok - Spartak Trnava was taking place at Kosicka futbalova arena (Košice).
Ružomberok - Odeva Lipany was taking place at Štadión pod Čebraťom (Ružomberok).
Spartak Trnava - Podbrezová was taking place at City Arena Trnava (Trnava).
Slovan Bratislava - Podbrezová was taking place at Tehelné pole (Bratislava).
Zemplín Michalovce - Spartak Trnava was taking place at Mestský futbalový štadión (Michalovce).
DAC Dunajská Streda - Ružomberok was taking place at MOL Aréna (Dunajská Streda).
Slovan Bratislava - Žilina was taking place at Tehelné pole (Bratislava).
Odeva Lipany - Skalica was taking place at Štadión Lipany (Lipany).
MFK Košice - Spartak Trnava was taking place at Kosicka futbalova arena (Košice).
Odeva Lipany - Dolný Kubín was taking place at Štadión Lipany (Lipany).
Spartak Trnava - Slovan Bratislava was taking place at City Arena Trnava (Trnava).
Slovan Bratislava - Skalica was taking place at Tehelné pole (Bratislava).
Trenčín - Spartak Trnava was taking place at Štadión na Sihoti (Trenčín).
Tatran Liptovský Mikuláš - Skalica was taking place at Futbalovy Stadion Liptovsky Mikulas (Liptovsky Mikulas).
Tatran Prešov - Trenčín was taking place at Stadion SK FC Licartovce (Licartovce).
Šamorín - Slovan Bratislava was taking place at Pomlé Štadión (Šamorín).
Komárno - Spartak Trnava was taking place at Mestský štadión Komárno (Komárno).
What is the Standings of this tournament?
Draw
2023/24

1/256-finals
1TisovecBye
2ByeIskra Hnusta
3PribisOlympia Bobrov2 : 1
4ByeLipany
5ChlebniceBye
6ByeRadostka
8ByeD. Kubin
9TJ Slovan SkaliteK. Nove Mesto0 : 6
10Horny HricovCadca4 : 0
11PredmierBye
12ByeSK Javornik Makov
13LikavkaBye
14ByeBesenova
15Sokol LiesekTvrdosin0 : 1
16ByeLubovna
17HarichovceBye
18ByePoprad
20ByeFK Humenne
21OlcnavaBye
22ByeRudnany
23FK KamenicaSokol Brezovicka2 : 5
24ByeStropkov
25KosecaBye
26ByePiestany
27DubovceIskra Holic1 : 0
28ByeAFC Nove Mesto
29JablonicaBye
30ByeBlava Jaslovske Bohunice
32ByeMyjava
33RybkyBye
34ByeBoleraz
36ByePuchov
37OSK PodolieBye
38ByeHorna Krupa
39KopcanyOFK Mokry Haj2 : 1
40ByeBelusa
41ZbehyBye
42ByePata
43SiladiceSK Velke Zaluzie5 : 0
44ByeDubnica
45KomjaticeBye
46ByeTrstice
48ByeSkalica
49BystrickaBye
50ByeRosina
51Stara BystricaBye
52ByeTJ Visnove
53Attack VrutkyBye
54ByeSalkova
55Fatran VarinSK Bela1 : 2
56ByeMSK Martin
57LovcaBanska Stiavnica0 : 2
58Vinohrad CebovceSlovenske Darmoty1 : 2
59Hlinik nad HronomLadomerska Vieska0 : 1
60ByeFilakovo
61DudinceBye
62ByeTomasovce
64ByeKomarno
65ZaluziceNacina Ves1 : 2
66KuzmiceVojcice2 : 5
67GaboltovDruzstevnik Circ6 : 4
68ByeBardejov
69GelnicaBye
70ByeKechnec
72ByeSpisska Nova Ves
73KvasovBye
74ByeSlovan Brvniste
75Lysa pod MakytouPriehrada Udica3 : 0
76Povazan PruskeDomaniza2 : 3
77MFK Stara TuraHorna Streda3 : 1
78Opatova nad VahomMelcice7 : 0
79NemsovaStankovce0 : 4
80ByeJednota Banova
81MokranceBidovce1 : 3
82Povazska SokolKysak4 : 1
83Secovska PoliankaJasenov2 : 4
84ByeSnina
85Kras. PodhradieBye
86ByeMedzev
88ByePresov
89SvodinBye
90ByeSturovo
91TJ Horne SalibyTopolniky3 : 1
92ByeVelke Ludince
93Kostolne KracanyBye
94ByeGabcikovo
96ByeDun. Streda
97Chminianska Nova VesBye
98ByeSabinov
99OSK FinticeBye
100ByeSpisske Podhradie
101Dulova VesBye
102ByeGeca 73
104ByeL. Mikulas
105NiznaBye
106ByeSokol Zubrohlava
107Spartak VysokaKrasno1 : 2
108ByeNamestovo
109Magura VavreckaBye
110ByeDynamo Diviaky
112ByeRuzomberok
113FK JesenskeBye
114ByeSlovenska Lupca
115NeninceVelky Krtis2 : 4
116ByeMSK Lucenec
117VinicaBye
118ByeOlovary
120ByePohronie
121SK SelceBye
122ByeBadin
123MFK KrupinaKovacova1 : 2
124ByePodkonice
125Partizan OsrblieBye
126ByeDetva
128ByeBanska Bystrica
129Devinska N. VesBye
130ByeDomino
131Vysoka pri MoraveLozorno0 : 4
132ByeMalacky
133SK ZavodBye
134ByeRohoznik
135Slovan VistukBye
136ByePezinok
137Banik BrodskeBye
138ByeSpartak Sastin-Straze
139Borsky MikulasSlovan Sastin-Straze1 : 2
140ByeCastkovce
141HlbokeBye
142ByeVrbove
144ByeTrencin
145KmetovoBye
146ByeNitra
147TvrdosovceBye
148ByeFKM Nove Zamky
149TJ SalkaBye
150ByeZeliezovce
151SemerovoVelke Lovce2 : 1
152ByeKalinovo
153Mala IdaBye
154ByePavlovce n. Uhom
155OdorinHrabusice4 : 0
156ByeVranov
157PerinBye
158ByeRoznava
160ByeMichalovce
161Velky BielBye
162ByeBernolakovo
163KralovaKalinkovo5 : 4
164ByeRaca
165LabBye
166ByeRusovce
168ByeSamorin
169Spissky StiavnikVelka Lomnica6 : 3
170VikartovceSpissky Stvrtok4 : 1
171SirokeJamnik2 : 3
172Bye1.FK Svidnik
173Spisska BelaBye
174ByeKezmarok
176ByeKosice
177JacovceBye
178ByeBanik Prievidza
179UhrovecZemianske Kostolany1 : 0
180ByeChocholna-Velcice
181TJD BlatnicaBye
182ByeBitarova
184ByePovazska Bystrica
185NevidzanyBye
186ByeStary Tekov
187KrskanyCernik4 : 0
188ByeLehota p. V.
189SK SuranyBye
190ByeBranc
192ByeTrnava
193Nova DedinkaBye
194ByeVrakuna Bratislava
195I. BratislavaBye
196ByeGalanta
197CastaModra2 : 0
198IgramLimbach2 : 1
200ByePetrzalka
201SenkviceTomasov2 : 3
202Zahorska BystricaRovinka0 : 10
203MalinovoD. Luzna0 : 8
204ByeSered
205StupavaJarovce0 : 1
206Svaty JurNSK 1922 Bratislava2 : 1
208ByeSlovan Bratislava
209BacuchBye
210ByeRevuca
211PriechodBye
212ByeMedzibrod
213BuzitkaRadzovce0 : 3
214LovinobanaJednota Malinec1 : 3
215Druzstevnik LatkyPoltar2 : 1
216ByeRimavska Sobota
217Or. JasenicaBye
218ByeTatran Turzovka
219L.Mikulas - PaludzkaSvosov1 : 3
220ByeOravske Vesele
221StrecnoBye
222ByeLiptovska Tepla
224ByeZilina
225BanovBye
226ByeBesenov
227Velky CetinNitra-Chrenova5 : 3
228ByeSala
229SK BabBye
230ByeSoporna
232ByeMalzenice
233SolcanyBye
234ByeTovarniky
235NovakyKanianka1 : 2
236ByeZvolen
237OFK LudaniceBye
238ByeTopolcany
240ByeZ. Moravce-Vrable
241Lok. KosiceBye
242ByeFK Cana
243PoprocMaraton Sena2 : 3
244ByeSlavia TU Kosice
245Ferenc BorsaBye
246ByeMladost Kalsa
248ByeTrebisov
249Dolna StrehovaBye
250ByeTJD Pribelce
251BreznoBye
252ByeHA Banska Bystrica
253Tatran Cierny BalogBye
254ByePartizan Cierny Balog
256ByePodbrezova

1/128-finals
1TisovecIskra Hnusta0 : 3
2PribisLipany2 : 7
3ChlebniceRadostka2 : 4
4ByeD. Kubin
5K. Nove MestoHorny Hricov3 : 0
6PredmierSK Javornik Makov0 : 1
7LikavkaBesenova0 : 1
8TvrdosinLubovna1 : 5
9HarichovcePoprad0 : 1
10ByeFK Humenne
11OlcnavaRudnany0 : 1
12Sokol BrezovickaStropkov0 : 6
13KosecaPiestany1 : 3
14DubovceAFC Nove Mesto3 : 0
15JablonicaBlava Jaslovske Bohunice2 : 1
16ByeMyjava
17RybkyBoleraz0 : 7
18ByePuchov
19OSK PodolieHorna Krupa1 : 3
20KopcanyBelusa1 : 3
21ZbehyPata3 : 2
22SiladiceDubnica4 : 3
23KomjaticeTrstice0 : 8
24ByeSkalica
25BystrickaRosina0 : 4
26Stara BystricaTJ Visnove0 : 4
27Attack VrutkySalkova2 : 4
28SK BelaMSK Martin0 : 6
29Banska StiavnicaSlovenske Darmoty3 : 0
30Ladomerska VieskaFilakovo0 : 5
31DudinceTomasovce0 : 2
32ByeKomarno
33Nacina VesVojcice2 : 0
34GaboltovBardejov1 : 9
35GelnicaKechnec3 : 1
36ByeSpisska Nova Ves
37KvasovSlovan Brvniste2 : 4
38Lysa pod MakytouDomaniza1 : 4
39MFK Stara TuraOpatova nad Vahom2 : 0
40StankovceJednota Banova3 : 0
41BidovcePovazska Sokol1 : 2
42JasenovSnina0 : 2
43Kras. PodhradieMedzev0 : 5
44ByePresov
45SvodinSturovo0 : 2
46TJ Horne SalibyVelke Ludince1 : 0
47Kostolne KracanyGabcikovo0 : 2
48ByeDun. Streda
49Chminianska Nova VesSabinov3 : 4
50OSK FinticeSpisske Podhradie0 : 4
51Dulova VesGeca 730 : 1
52ByeL. Mikulas
53NiznaSokol Zubrohlava0 : 4
54KrasnoNamestovo1 : 2
55Magura VavreckaDynamo Diviaky0 : 2
56ByeRuzomberok
57FK JesenskeSlovenska Lupca2 : 1
58Velky KrtisMSK Lucenec1 : 2
59VinicaOlovary3 : 0
60ByePohronie
61SK SelceBadin1 : 5
62KovacovaPodkonice0 : 6
63Partizan OsrblieDetva5 : 0
64ByeBanska Bystrica
65Devinska N. VesDomino2 : 1
66LozornoMalacky0 : 2
67SK ZavodRohoznik0 : 3
68Slovan VistukPezinok2 : 1
69Banik BrodskeSpartak Sastin-Straze1 : 8
70Slovan Sastin-StrazeCastkovce0 : 5
71HlbokeVrbove2 : 3
72ByeTrencin
73Kmetovo (WO.)Nitra
74TvrdosovceFKM Nove Zamky0 : 1
75TJ SalkaZeliezovce2 : 1
76SemerovoKalinovo2 : 7
77Mala IdaPavlovce n. Uhom6 : 1
78OdorinVranov1 : 5
79PerinRoznava0 : 1
80ByeMichalovce
81Velky BielBernolakovo3 : 4
82KralovaRaca0 : 6
83LabRusovce0 : 6
84ByeSamorin
85Spissky StiavnikVikartovce7 : 1
86Jamnik1.FK Svidnik1 : 0
87Spisska BelaKezmarok0 : 1
88ByeKosice
89JacovceBanik Prievidza1 : 4
90UhrovecChocholna-Velcice4 : 3
91TJD BlatnicaBitarova1 : 2
92ByePovazska Bystrica
93NevidzanyStary Tekov2 : 3
94KrskanyLehota p. V.1 : 4
95SK SuranyBranc2 : 0
96ByeTrnava
97Nova DedinkaVrakuna Bratislava3 : 1
98I. BratislavaGalanta1 : 2
99CastaIgram3 : 2
100ByePetrzalka
101TomasovRovinka2 : 1
102D. LuznaSered0 : 9
103JarovceSvaty Jur0 : 3
104ByeSlovan Bratislava
105BacuchRevuca1 : 0
106PriechodMedzibrod0 : 1
107RadzovceJednota Malinec1 : 5
108Druzstevnik LatkyRimavska Sobota1 : 4
109Or. JasenicaTatran Turzovka4 : 1
110SvosovOravske Vesele0 : 3
111StrecnoLiptovska Tepla2 : 4
112ByeZilina
113BanovBesenov0 : 1
114Velky CetinSala1 : 4
115SK BabSoporna5 : 1
116ByeMalzenice
117SolcanyTovarniky0 : 2
118KaniankaZvolen3 : 2
119OFK LudaniceTopolcany1 : 0
120ByeZ. Moravce-Vrable
121Lok. KosiceFK Cana7 : 3
122Maraton SenaSlavia TU Kosice1 : 2
123Ferenc BorsaMladost Kalsa7 : 0
124ByeTrebisov
125Dolna StrehovaTJD Pribelce1 : 2
126BreznoHA Banska Bystrica0 : 4
127Tatran Cierny BalogPartizan Cierny Balog4 : 3
128ByePodbrezova

1/64-finals
1Iskra HnustaLipany1 : 2
2RadostkaD. Kubin0 : 1
3K. Nove MestoSK Javornik Makov0 : 1
4BesenovaLubovna2 : 3
5PopradFK Humenne3 : 2
6RudnanyStropkov1 : 2
7PiestanyDubovce2 : 1
8JablonicaMyjava0 : 10
9BolerazPuchov3 : 1
10Horna KrupaBelusa0 : 1
11ZbehySiladice2 : 3
12TrsticeSkalica1 : 2
13RosinaTJ Visnove0 : 1
14SalkovaMSK Martin0 : 2
15Banska StiavnicaFilakovo1 : 0
16TomasovceKomarno1 : 5
17Nacina VesBardejov0 : 3
18GelnicaSpisska Nova Ves0 : 1
19Slovan BrvnisteDomaniza3 : 0
20MFK Stara TuraStankovce0 : 3
21Povazska SokolSnina1 : 8
22MedzevPresov1 : 3
23SturovoTJ Horne Saliby1 : 2
24GabcikovoDun. Streda1 : 5
25SabinovSpisske Podhradie0 : 2
26Geca 73L. Mikulas0 : 6
27Sokol ZubrohlavaNamestovo2 : 1
28Dynamo DiviakyRuzomberok0 : 4
29FK JesenskeMSK Lucenec0 : 3
30VinicaPohronie1 : 4
31BadinPodkonice0 : 2
32Partizan OsrblieBanska Bystrica2 : 4
33Devinska N. VesMalacky1 : 0
34RohoznikSlovan Vistuk2 : 1
35Spartak Sastin-StrazeCastkovce0 : 6
36VrboveTrencin0 : 3
37KmetovoFKM Nove Zamky1 : 4
38TJ SalkaKalinovo1 : 3
39Mala IdaVranov1 : 2
40RoznavaMichalovce0 : 1
41BernolakovoRaca1 : 7
42RusovceSamorin1 : 4
43Spissky StiavnikJamnik3 : 2
44KezmarokKosice0 : 3
45Banik PrievidzaUhrovec5 : 1
46BitarovaPovazska Bystrica0 : 4
47Stary TekovLehota p. V.2 : 3
48SK SuranyTrnava0 : 8
49Nova DedinkaGalanta0 : 1
50CastaPetrzalka0 : 9
51TomasovSered1 : 3
52Svaty JurSlovan Bratislava0 : 7
53BacuchMedzibrod1 : 3
54Jednota MalinecRimavska Sobota1 : 6
55Or. JasenicaOravske Vesele0 : 5
56Liptovska TeplaZilina1 : 2
57BesenovSala2 : 1
58SK BabMalzenice0 : 1
59TovarnikyKanianka5 : 0
60OFK LudaniceZ. Moravce-Vrable0 : 11
61Lok. KosiceSlavia TU Kosice2 : 1
62Ferenc BorsaTrebisov0 : 6
63TJD PribelceHA Banska Bystrica1 : 5
64Tatran Cierny BalogPodbrezova0 : 12

1/32-finals
1LipanyD. Kubin3 : 2
2SK Javornik MakovLubovna2 : 0
3PopradStropkov5 : 2
4PiestanyMyjava0 : 4
5BolerazBelusa0 : 1
6SiladiceSkalica0 : 4
7TJ VisnoveMSK Martin0 : 5
8Banska StiavnicaKomarno1 : 5
9BardejovSpisska Nova Ves1 : 4
10Slovan BrvnisteStankovce1 : 0
11SninaPresov1 : 0
12TJ Horne SalibyDun. Streda0 : 4
13Spisske PodhradieL. Mikulas2 : 4
14Sokol ZubrohlavaRuzomberok0 : 3
15MSK LucenecPohronie0 : 1
16PodkoniceBanska Bystrica0 : 3
17Devinska N. VesRohoznik2 : 0
18CastkovceTrencin1 : 2
19FKM Nove ZamkyKalinovo4 : 2
20VranovMichalovce1 : 2
21RacaSamorin0 : 3
22Spissky StiavnikKosice0 : 6
23Banik PrievidzaPovazska Bystrica1 : 6
24Lehota p. V.Trnava1 : 2
25GalantaPetrzalka4 : 3
26SeredSlovan Bratislava1 : 3
27MedzibrodRimavska Sobota3 : 2
28Oravske VeseleZilina0 : 3
29BesenovMalzenice1 : 6
30TovarnikyZ. Moravce-Vrable0 : 3
31Lok. KosiceTrebisov1 : 2
32HA Banska BystricaPodbrezova1 : 4

1/16-finals
1LipanySK Javornik Makov3 : 0
2PopradMyjava1 : 2
3BelusaSkalica1 : 2
4MSK MartinKomarno0 : 2
5Spisska Nova VesSlovan Brvniste1 : 0
6SninaDun. Streda1 : 6
7L. MikulasRuzomberok1 : 2
8PohronieBanska Bystrica1 : 0
9Devinska N. VesTrencin2 : 1
10FKM Nove ZamkyMichalovce1 : 4
11SamorinKosice0 : 2
12Povazska BystricaTrnava1 : 2
13GalantaSlovan Bratislava0 : 3
14MedzibrodZilina0 : 8
15MalzeniceZ. Moravce-Vrable1 : 2
16TrebisovPodbrezova0 : 9

1/8-finals
1LipanyMyjava2 : 1
2SkalicaKomarno2 : 0
3Spisska Nova VesDun. Streda0 : 3
4RuzomberokPohronie2 : 0
5Devinska N. VesMichalovce0 : 3
6KosiceTrnava2 : 3
7Slovan BratislavaZilina1 : 0
8Z. Moravce-VrablePodbrezova1 : 3

Quarter-finals
1LipanySkalica1 : 0
2Dun. StredaRuzomberok0 : 1
3MichalovceTrnava0 : 2
4Slovan BratislavaPodbrezova1 : 3

Semi-finals
1LipanyRuzomberok1 : 0, 0 : 5
2TrnavaPodbrezova0 : 0, 1 : 0

Final
1RuzomberokTrnava1 : 0
Tournaments
Brazil
Dominican Republic
Liechtenstein
Republic of the congo
X
bet365
advertisement