21
SUN
22
MON
23
TUE
24
WED
25
THU
Select date

Estonian Cup: complete TV Schedule with predictions and tips, live scores and results

Is Estonian Cup live stream available on this website?
We have official live streams and highlights for some leagues and matches. We offer legal and official video broadcasts. We adhere to all laws and regulations to provide quality content. Our website does not host any illegal or unofficial video streams. We provide the schedule on TV channels. We also provide links to our partners, where You can watch Estonian Cup live stream.
I need to register to watch sports events?
You needn't be registered to find a link to watch Estonian Cup live stream, but You need to be registered on our partner's websites to watch Estonian Cup.
Do I need to pay for links to watch Estonian Cup live stream?
No, You don't. Our service is free of charge.
Are there any restrictions to watching live stream?
Our partners could have some geo-restriction for watching Estonian Cup. You need to visit our partner's websites to find out if any restrictions apply to your country.

Time Zone – GMT-5 (America/New_York)

Filters
What were the last predictions for Estonian Cup?
Nõmme Kalju - Tallinna Kalev
2:1
Levadia Tallinn - Flora Tallinn
2:0
Flora Tallinn - Elva
5:0
Tallinna Kalev - Nõmme United
2:1
Kuressaare - Flora U21
2:1
Levadia Tallinn - Tammeka
2:0
Viimsi JK - Narva Trans
1:2
Tabasalu - Paide LM
0:4
FC Tallinn - Viimsi JK
1:2
Nõmme Kalju - Harju JK Laagri
2:0
Pärnu Vaprus - Alliance
0:2
Flora Tallinn - Narva Trans
2:0
Tabasalu - Narva Trans
0:2
Flora Tallinn - Tammeka
2:0
Tabasalu - FC Tallinn
2:1
Narva Trans - Paide LM
1:2
Kuressaare - Flora Tallinn
0:2
In what places last Estonian Cup events take place?
Läänemaa Haapsalu - Viimsi JK was taking place at Haapsalu Uuemoisa jalgpallihall (Haapsalu).
Nõmme Kalju - Tallinna Kalev was taking place at Hiiu Stadium (Tallinn).
Paide LM - Kuressaare was taking place at Paide linnastaadion (Paide).
Levadia Tallinn - Flora Tallinn was taking place at A. Le Coq Arena (Tallinn).
Tallinna JK Legion - Tammeka was taking place at Kadrioru Staadion (Tallinn).
Pärnu Vaprus - Alliance was taking place at Parnu Rannastaadion (Parnu).
Flora Tallinn - Narva Trans was taking place at A. Le Coq Arena (Tallinn).
Tabasalu - Narva Trans was taking place at Tabasalu Arena (Tabasalu).
Flora Tallinn - Tammeka was taking place at A. Le Coq Arena (Tallinn).
Tabasalu - FC Tallinn was taking place at Tabasalu Arena (Tabasalu).
Narva Trans - Paide LM was taking place at Narva Kreenholmi staadion (Narva).
Kuressaare - Flora Tallinn was taking place at Kuressaare Linnastaadion (Kuressaare).
What is the Standings of this tournament?
Draw
2023/24

1/64-finals
1Tartu Welco 2Bye
2Tartu KalevSssolutions9 : 0
4ByeLevadia
5Tallinna Kalev IIILegion0 : 10
6ByeJohvi Phoenix
7TammekaBye
8ByeImavere
9FloraBye
11Parnu JK VaprusBye
12ByeFC Alliance
13ElvaBye
14ByeSaue Laagri
15Tervis ParnuBye
16ByeFCP Parnu
17MaksatransportBye
18ByeLoo JK
19RaplamaaBye
20ByeHaapsalu
21Valga WarriorBye
22ByeJK Poseidon
23Arukula VigriBye
24ByeFlora IV
25Maardu AliensBye
26ByeFC Tallinn
27KristiineKohvile2 : 3
28Viimsi JKPaide III4 : 0
29NarvaBye
31Pohja-Tallinna JK VoltaRumori Calcio2 : 4
32Zenit TallinnHiiumaa3 : 1
33Tallinna GorilladBye
34ByeTabasalu
36ByePaide
37HelmBye
38ByeParnu
39Saku SportingBye
40ByeTallinna Kalev U21
41Jogeva WolvesKuressaare0 : 8
42ByeJarva-Jaani
43Sillamae SilmetBye
44ByeKose
45Flora U21Bye
46Keila JKJK Jalgpallihaigla11 : 0
47Legion IIBye
48ByeSoccernet
49KaljuBye
50Tabasalu UlasabatFlora U194 : 0
51TransferWiseTallinna Wolves1 : 0
52ByeTulevik
53Rumori Calcio IIBye
54ByeOlympic Tallinn
55Harju JK LaagriBye
56ByePelgu City
57Tallinna FC ZapoosBye
58ByeVandra Vaprus
59Tartu WelcoBye
60Tallinna KalevVana Hea Puur20 : 0
61DrakonNomme Utd0 : 12
62ByeTallinn Piraaja
63Eston VillaBye
64ByeMarjamaa Kompanii

1/32-finals
1Tartu Welco 2Tartu Kalev2 : 3
2ByeLevadia
3LegionJohvi Phoenix3 : 0
4Tammeka (WO.)Imavere
5FloraBye
6Parnu JK VaprusFC Alliance6 : 1
7ElvaSaue Laagri1 : 0
8Tervis ParnuFCP Parnu8 : 3
9MaksatransportLoo JK5 : 1
10RaplamaaHaapsalu1 : 5
11Valga WarriorJK Poseidon1 : 6
12Arukula VigriFlora IV3 : 2
13Maardu AliensFC Tallinn (WO.)
14KohvileViimsi JK0 : 3
15NarvaBye
16Rumori CalcioZenit Tallinn3 : 8
17Tallinna GorilladTabasalu0 : 16
18ByePaide
19HelmParnu2 : 0
20Saku SportingTallinna Kalev U212 : 3
21Kuressaare (WO.)Jarva-Jaani
22Sillamae SilmetKose0 : 4
23Flora U21Keila JK2 : 0
24Legion IISoccernet3 : 1
25KaljuTabasalu Ulasabat4 : 0
26TransferWiseTulevik0 : 3
27Rumori Calcio IIOlympic Tallinn0 : 3
28Harju JK LaagriPelgu City12 : 0
29Tallinna FC ZapoosVandra Vaprus6 : 0
30Tartu WelcoTallinna Kalev0 : 4
31Nomme UtdTallinn Piraaja4 : 0
32Eston VillaMarjamaa Kompanii3 : 0

1/16-finals
1Tartu KalevLevadia2 : 6
2LegionTammeka1 : 3
3FloraParnu JK Vaprus1 : 0
4ElvaTervis Parnu5 : 2
5MaksatransportHaapsalu0 : 3
6JK PoseidonArukula Vigri2 : 3
7FC TallinnViimsi JK1 : 2
8NarvaZenit Tallinn5 : 0
9TabasaluPaide1 : 3
10HelmTallinna Kalev U213 : 7
11KuressaareKose9 : 1
12Flora U21Legion II13 : 0
13KaljuTulevik5 : 1
14Olympic TallinnHarju JK Laagri0 : 8
15Tallinna FC ZapoosTallinna Kalev1 : 4
16Nomme UtdEston Villa11 : 1

1/8-finals
1LevadiaTammeka4 : 2
2FloraElva10 : 0
3HaapsaluArukula Vigri9 : 1
4Viimsi JKNarva1 : 0
5PaideTallinna Kalev U214 : 0
6KuressaareFlora U214 : 2
7KaljuHarju JK Laagri3 : 1
8Tallinna KalevNomme Utd3 : 1

Quarter-finals
1LevadiaFlora2 : 1
2HaapsaluViimsi JK0 : 3
3PaideKuressaare2 : 0
4KaljuTallinna Kalev2 : 1

Semi-finals
1LevadiaViimsi JK
2PaideKalju

Final
1TBD #1TBD #2
Tournaments
Brazil
Dominican Republic
Liechtenstein
Republic of the congo
X
bet365
advertisement